PTFK obejmuje patronatem honorowym


Autor: Opublikowano: 9 lipca, 2024, 07:57

Polskie Towarzystwo Farmacji Klinicznej objęło patronatem honorowym Konferencję „Prehabilitacja. Wiemy, że tak, pytanie jak?”

4 i 5 października 2024 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja konferencji Prehabilitacja, której kierownikiem naukowym jest prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz. Do końca czerwca obowiązuje niższa cena rejestracji na wydarzenie.

Prehabilitacja, czyli kompleksowe przygotowanie pacjenta do zabiegu, to temat, który zyskuje coraz bardziej na znaczeniu w środowisku medycznym. Dzięki odpowiedniemu podejściu do chorego i właściwym procedurom można leczyć skuteczniej i zwiększyć szanse powrotu pacjenta do zdrowia

W trakcie konferencji wybitni eksperci powiedzą między innymi, jakie są podstawowe wytyczne dotyczące prehabilitacji, kiedy i jak rozpoznać niedożywienie, jaka jest rola farmaceuty w prehabilitacji, a także jak przewidzieć zakażenie miejsca operowanego.

Dla farmaceutów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz rezydentów i pielęgniarek przewidziano preferencyjny koszt rejestracji, który do końca czerwca wynosi jedyne 350 zł.

Strona konferencji: www.termedia.pl/prehabilitacja