Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Sympozjum Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej

28 września 2023 @ 08:00 - 29 września 2023 @ 18:00

„USŁUGI FARMACJI KLINICZNEJ – NOWA JAKOŚĆ W OCHRONIE ZDROWIA”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym Sympozjum Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej! Sympozjum jest organizowane we współpracy z Instytutem Opieki Farmaceutycznej Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. W programie przewidziano wystąpienia ekspertów polskich i zagranicznych oraz liczne warsztaty pozwalające uczestnikom zdobywać i doskonalić umiejętności praktyczne.

Tematem przewodnim Sympozjum będą usługi farmacji klinicznej w polskim systemie opieki zdrowotnej, realizowane zarówno w obszarze szpitalnym, jak i podstawowej opieki zdrowotnej. Dzięki bogatej tematyce wykładów i warsztatów, wydarzenie umożliwi osobom zainteresowanym rozwojem usług farmacji klinicznej poszerzanie wiedzy oraz wymianę doświadczeń. Farmacja kliniczna rozwija się w dynamicznie, odpowiadając na złożone potrzeby pacjentów i osób wykonujących zawody medyczne w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa stosowanej farmakoterapii. Mamy nadzieję, że Sympozjum na stałe zagości w kalendarzu corocznych spotkań, inspirując i wspierając rozwój farmacji klinicznej w Polsce oraz w innych krajach.

Zapraszamy do udziału!

 

Projekt dofinasowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała Nauka II”

Szczegóły

Start:
28 września 2023 @ 08:00
Koniec:
29 września 2023 @ 18:00
Strona internetowa:
https://ptfk2023.syskonf.pl/

Miejsce

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
Okopowa 59
Warszawa, mazowieckie 01-043
+ Google Map